PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Ferie z SzachMistrzem – turnieje szachowe


Szkoła szachowa SzachMistrz informuję, że w okresie feryjnym zamiast zajęć szachowych zorganizujemy dwa mini turnieje szachowe.

Dotyczy to dni:

  • 18 lutego 2015r. – Turniej szachowy (5 rund, 10 minutowych)
  • 25 lutego 2015r. – Turniej szachowy (5 rund, 10 minutowych)
  • oba turnieje rozpoczną się o godzinie 17.15 i potrwają do około godziny 19.15
  • proszę być w klubie do godziny 17.00,
  • w celu lepszej organizacji turnieju obowiązują zapisy przez ChessArbitra (preferowane patrz linki powyżej), mailowe maciej@szachmistrz.pl lub smsowe 793-733-396

Turnieje bezpłatne, wszyscy otrzymają dyplomy uczestnictwa, dla najlepszych nagrody rzeczowe i medale. W zawodach mogą uczestniczyć tylko uczniowie SzachMistrza lub zawodnicy KTS Kalisz

Maciej Sroczyński
Luty 18, 2015, 11:12

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy