PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Ferie z SzachMistrzem. Wyniki turnieju

ferie_z_szachmistrzem

Wielkopolskie ferie trwają na dobre. Pomimo wyjazdów kaliskich szachistów na wypoczynek w różne strony Polski, aż 29 zawodników stanęło na starcie mini turnieju szachów błyskawicznych …


Turniej szachowy Ferie z SzachMistrzem rozegrano w trzech grupach. Najlepszymi okazali się: Miłosz Krzeszewski, Anna Bałdych i Michał Grzegorski.

Grupa zawodników 1000-1200wyniki!
1. Miłosz Krzeszewski (Szkoła szachowa SzachMistrz)
2. Jakub Grzegorski (KTS Kalisz)
3. Bartłomiej Sznelewski (SzachMistrz)
4. Jakub Szewc (SzachMistrz)
5. Mateusz Grabus (SzachMistrz)

Grupa dziewczynek 1000-1250wyniki!

1. Anna Bałdych (SzachMistrz)
2. Zuzanna Solarek (KTS Kalisz)
3. Julia Skurniak (KTS Kalisz)
4. Amelia Bury (KTS Kalisz)
5. Gabriela Bałdych (KTS Kalisz)

Grupa zawodników 1400 i więcejwyniki!

1. Michał Grzegorski (KTS Kalisz)
2. Szymon Klaska (KTS Kalisz)
3. Ewa Barwińska (KTS Kalisz)
4. Krzysztof Jarczewski (KTS Kalisz)
5. Michał Wegner (KTS Kalisz)

Maciej Sroczyński
Luty 19, 2015, 17:33

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy