PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Feryjny turniej szachowy dla dzieci i młodzieży o puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego

W imieniu organizatorów zapraszamy na IX Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
Turniej odbędzie się 24 stycznia o godz. 10.00 (potwierdzenie wcześniej zgłoszonego udziału do 9.30) w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Batorego 2 w Ostrowie Wielkopolskim.

Turniej ma charakter otwarty. Mogą w nim wystartować wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkoli oraz szkół podstawowych z terenu Wielkopolski i całej Polski. Wpisowe do tych zawodów wynosi
20 zł. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń (w grupie do lat 7 ilość miejsc – ok. 25! W tej grupie gramy 6 rund, w pozostałych 7). Zapisy do poszczególnych grup pod adresami:

Ewentualnie poprzez e-mail: pawel-dudzinski@tlen.pl lub przez sms na nr tel. 698 205 280, do dnia 20 stycznia 2016 roku.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, klub lub szkołę oraz kategorię i ranking szachowy (jeśli się posiada).

Zawodników zapisanych po terminie obowiązuje dostarczenie jednego zegara szachowego na 2 osoby. Zapisy po terminie na adres: dobah@poczta.onet.pl.

Maciej Sroczyński
Grudzień 17, 2015, 16:26

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy