PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Festiwal Szachowy w Gorzycach Wielkich 20-22 lutego 2015

W imieniu organizatorów klubu szachowego LKS Gorzyce Wielkie zachęcamy do wzięcia udziału w I Gorzyckim Festiwalu Szachowym, który odbędzie się w dniach 20-22 lutego. Każdy szachista znajdzie coś dla siebie. Przewiduje się konkurs w rozwiązywaniu zadań szachowych, turniej wiedzy szachowej, turniej szachów błyskawicznych, turniej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum oraz zawody dla przedszkolaków. Zapraszamy!

20.02.2015 – Konkurs wiedzy o szachach
20.02.2015 – Konkurs zadań szachowych
20.02.2015 – Turniej błyskawiczny
21.02.2015 – Turniej Młode Talenty dla uczniów SP, gimnazjum oraz przedszkolacy
22.02.2015 – Turniej główny


 

Maciej Sroczyński
Luty 18, 2015, 22:53

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy