PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Fundusz Obywatelski Kalisza – ruszyło głosowanie. Pozycja 51 – zewnętrzne stoły szachowe.

Tagi:

Spośród 63 zadań publicznych wybierają kaliszanie, którzy chcą współdecydować o przeznaczeniu 5 milionów złotych z Funduszu Obywatelskiego. Dziś rozpoczęło się głosowanie. Potrwa do piątku. Zachęcamy do udziału!

Z pewnością szachistów z Kalisza zainteresuje pozycja 51zewnętrzne stoły szachowe. Na liście znajduje się też wiele innych ciekawych inwestycji np.: ścieżki rowerowe czy nowe boiska. Zachęcam do głosowania.

Mieszkańcy zadecydują, które spośród 63 projektów zostaną zrealizowane w ramach Funduszu Obywatelskiego. Na ten cel samorząd przeznaczył 5 mln zł. Wszystkich zadań jest 63 i każdemu nadano numer, pod którym dany projekt widnieje na karcie do głosowania. Głosować można od 23 do 27 czerwca. Głosować mogą nawet 16 letnie osoby!.
Urny zostały ustawione ratuszu, Urzędzie Miejskim przy ul. Kościuszki, żłobkach i wszystkich typach szkół. Wrzucić kartę do urny można w godzinach funkcjonowania tych placówek. Dodatkowo głosowanie będzie także możliwe w Urzędzie Miejskim przy ulicy Kościuszki i w ratuszu.
Każdy z 87289 uprawnionych do głosowania mieszkańców naszego miasta może poprzeć maksymalnie pięć projektów. Pod kartą do głosowania – która jest dostępna w wersji papierowej przy każdej urnie i w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej (w załączniku) – należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer PESEL. Dane te będą podstawą weryfikacji ważności głosu. W przypadku pojawienia się więcej niż jednej karty z takimi samymi danymi, obie będą unieważniane.

 

Maciej Sroczyński
Czerwiec 23, 2014, 17:04

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy