Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Grand-Prix Kalisza 8 turniej – wyniki

W 8 turnieju Grand-Prix Kalisza zagrało 14 zawodników. Tym razem zabrakło Oskara Włodarczyka, który zapewne przygotowuje się do walki o trzeci triumf w Turnieju Rodzinnym MTM Cup. Bardzo odważnie grał Jędrzej Adamczewski (KTS-W Kalisz), który w ładnym stylu pokonał brata Macieja. Tym samym Jędrzej zajął drugie miejsce, a Maciej trzecie. Wygrałem z kompletem zwycięstw, chociaż każde z nich wypracowane było w ciężkich bojach. Na uwagę tym razem zasłużył najmłodszy z uczestników Grand-Prix – 9 letni Szymon Skurniak. Sprawił kilka niespodzianek, zdobywając punkty na bardziej doświadczonych rywalach.

Kolejne Grand-Prix – 18 listopada

Maciej Sroczyński
Październik 22, 2013, 11:30

3 odpowiedzi na „“Grand-Prix Kalisza 8 turniej – wyniki””

  1. Tomek pisze:

    W wynikach widoczna lista startowa, coś jest źle
    Tomek Bażant

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy