PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Gratulacje dla Moniki i Dawida!


SMS: „Dzisiaj 05.03.2012 o godz 16:21 urodziła się nam córeczka Amelia o wadze 3610g. Szczęśliwi rodzice Monika i Dawid

Na tą wiadomość czekałem od dawna. W imieniu KTS-W Kalisz, Szkoły szachowej SzachMistrz oraz swoim chciałbym serdecznie pogratulować Dawidowi Janaszakowi oraz jego małżonce Monice, w tym niezwykle ważnym dniu. Życzę Amelce dużo zdrówka, szczęścia i samej radości w życiu. Rodzicom natomiast, cierpliwości i wytrwałości w wychowaniu swojej córki, aby każda sekunda spędzona z Amelką była niezapomnianą chwilą.

Dawid jest bardzo dobrym szachistą (mf 2370), reprezentuje barwy I ligowego OTSz Ostrów Wielkopolski. Razem z Dawidem i Oskarem Włodarczykiem (któremu też niedawno powiększyła się rodzina) gramy niemieckim w klubie Gluck auf Rudersdorf.

Maciej Sroczyński
Marzec 5, 2012, 13:46

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy