PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Grupa OPEN nie będzie rozgrywana w Festiwalu Szkoły szachowej SzachMistrz

21 kwietnia odbędzie się w Kaliszu II Ogólnopolski Festiwal Szkoły szachowej SzachMistrz. Zagramy jednak w trzech grupach, a nie jak przewidywaliśmy wcześniej w czterech. Nie zagra grupa OPEN, czyli zawodnicy urodzeni w 2000 r lub starsi. Związane jest to ze słabą frekwencją w tej kategorii oraz pewnymi ograniczeniami, jakie musimy przestrzegać w wynajmowanej przez nas Hali Olimpia. Wszyscy wcześniej zgłoszeni w grupie OPEN zostaną jeszcze dodatkowo poinformowani drogą e-mailową.

Za to grupy przedszkolne i CD12 pękają w szwach. Mamy już 160 zgłoszeń i zbliżamy się do górnej granicy limitu miejsc. Jeżeli ktoś z grupy Mistrzostw Kalisza Przedszkolaków lub Mistrzostw Kalisza do lat 12 wcześniej się zapisał, ale nie weźnie udziału to bardzo prosimy powiadomić nas o tym fakcie (maciej@szachmistrz.pl, tel. 793-733-396). Ułatwi nam to sprawniejsze zorganizowanie zawodów oraz dokładniej będziemy mogli zaplanować logistykę turnieju.

Maciej Sroczyński
Kwiecień 12, 2013, 16:32

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy