PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

I Memoriał Szachowy im. RYSZARDA ROŚKA w Sycowie


ryszard_rosiekW imieniu organizatorów zapraszamy na I Memoriał Ryszarda Rośka, znanego działacza szachowego z Sycowa.

1.ORGANIZATOR
Centrum Kultury,Urząd Miasta i Gminy,UKS „Szach-Mat”
Syców.

2.UCZESTNICTWO
Zawody są otwarte dla wszystkich chętnych.

3.MIEJSCE ROZGRYWEK
Centrum Kultury w Sycowie ul. Kościelna 16.

4.TERMIN ZAWODÓW
12.04.2015r. Godzina 10 (zapisy do 9,30).

5.WPISOWE
Dorośli 10 zł,juniorzy i zawodnicy miejscowi nie płacą.

6.SYSTEM ROZGRYWEK I TEMPO GRY
Turniej będzie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund,z tempem 15 minut dla zawodnika.

7.NAGRODY

Wszyscy zawodnicy otrzymają dyplomy. Puchary i medale dostaną najlepsi seniorzy, juniorzy do 18 lat i juniorzy do 12 lat. Ponadto jest przewidzianych wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Maciej Sroczyński
Kwiecień 8, 2015, 22:05

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy