PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

II Kalisz OPEN FIDE – obiady i dojazd do klubu

26-27 kwietnia w KTS Kalisz odbędzie się turniej szachowy II Kalisz OPEN FIDE.

Dla zawodników, którzy jeszcze nie byli w KTS Kalisz zamieszczam mapkę dojazdu.
http://goo.gl/maps/3SIAU

Mieścimy się w budynku Delikatesy Joanna w Kaliszu (ul.Łódzka 196, przy drodze krajowej nr 12). Proszę wjechać na podwórze, tam są miejsca parkingowe i wejście do klubu.

Zamówienia na obiady zbieram do środy 24 kwietnia! Płatność w dniu zawodów.

  • 1 runda bez zmian o godzinie 10.00
  • 2 rundę zagramy o godzinie 13.30
  • Między 13.00, a 13.30 nastąpi przerwa obiadowa
  • Możliwe jest zamówienie obiadów na sobotę i niedzielę (15zł za obiad)
  • Obiad sobota i niedziela (de volaille, ziemniaki zapiekane, surówka z marchwi)
  • Komunikat organizacyjny
  • Lista startowa

W przypadku rezygnacji ze startu w turnieju, bardzo proszę o informacje mailową lub telefoniczną.

Informuję również, że w związku z licznymi zapytaniami zawodników, możliwe jest uiszczenie wpisowego również w dniu zawodów bez dodatkowych opłat. Osoby, które opłaciły już wpisowe będą automatycznie uwzględnione na liście startowej.

Maciej Sroczyński
Kwiecień 22, 2014, 14:01

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy