PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

III i IV liga juniorów – drugi zjazd w Gnieźnie

kts_kalisz

W najbliższy weekend w Gnieźnie zostanie rozegrany drugi zjazd III i IV ligi Wielkopolskiej Ligi Juniorów. Nasza pierwsza drużyna rywalizuje o awans do II ligi juniorów, trzy nasze pozostałe zespoły mają szanse powalczą o jak najwyższe miejsca w IV lidze.

Zakwaterowanie i wyżywienie młodzików i juniorów KTS KALISZ, jest w całości sfinansowane ze środków budżetowych Miasta Kalisza na rok 2016. Klub KTS Kalisz z własnych środków dofinansuje dojazd zawodników do Gniezna, gdzie nasi szachiści będą prowadzić swoje szachowe pojedynki.

Szachową Kadrę Młodzika KTS Kalisz reprezentować będą: Ewa Barwińska, Zuzanna Jędrzejewska, Karol Wawrzyniak oraz Paweł Jędraszek. W barwach Szachowej Kadry Juniora KTS Kalisz zagrają: Szymon Skurniak, Tymon Ochędzan, Oskar Dixa, Maciej Adamczewski oraz Weronika Wawrzyniak.

Maciej Sroczyński
Kwiecień 1, 2016, 11:59

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy