PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

III i IV liga Wielkopolska Liga Juniorów – Gniezno – 1 zjazd

Trzy kaliskie drużyny biorą udział w rozgrywkach III i IV Wielkopolskiej Ligi Juniorów. Pierwszy zjazd jest już za nami, drugi ponownie zostanie rozegrany w Gnieźnie.

KTS II Kalisz zanotowało przeciętne wyniki i zajmuje dopiero 4 miejsce w III lidze juniorów (1 wygrana, 2 remisy i 1 porażka). Drużyna reprezentowana jest przez Maciaja Adamczewskiego, Tymona Ochędzana, Kaspra Wroczyńskiego, Pawła Piekielnego, Annę Sokołowską i Ewę Barwińską.

KTS III Kalisz (2 zwycięstwa) i KTS IV Kalisz (1 zwycięstwo i 1 remis) rywalizują w IV lidze juniorów i zajmują odpowiednio 3 i 5 miejsce w tabeli. Dla Kalisza grają: Michał Grzegorski, Paweł Jędraszek, Jakub Zachara, Szymon Klaska, Ola Tarczyńska, Zuzanna Jędrzejewska, Tymoteusz Wroczyński, Filip Rosiński, Krzysztof Jarczewski, Karol Wawrzyniak, Marta Radlicka oraz Julia Skurniak.

Dla wielu naszych zawodników do doskonałe przetarcie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów.

Maciej Sroczyński
Styczeń 26, 2015, 21:42

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy