PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

III i IV Wielkopolska Liga Juniorów – Ostrów Wlkp. 2019

W Ostrowie Wielkopolskim rozegrano pierwszy zjazd III i IV Wielkopolskiej Ligi Juniorów. Podziękowanie dla wszystkich zawodników za walkę na szachownicy! Klub szachowy KTS Kalisz reprezentowały cztery drużyny:

    • KTS II Kalisz: Michał Grzegorski, Szymon Klaska, Paweł Jędraszek, Filip Rosiński, Florentyna Piotrowska i Zuzia Jedrzejewska
    • KTS III Kalisz: Mieszko Krzeszewski, Bartosz Podębski, Filip Ochędzan, Michał Jędraszek, Diana Franek i Zuzia Solarek
    • KTS IV Kalisz: Krzysztof Jarczewski, Wiktor Goździewicz, Maciej Kozłowski, Filip Podębski, Julia Skurniak i Gabriela Zawadzka
    • KTS V Kalisz: Nikodem Kęszycki, Mikołaj Janik, Piotr Sibila, Aleks Grubski, Emilia Jeziorska, Antonina Skorupa

KTS II Kalisz 5-1 LKS Chrobry II Gniezno
KTS II Kalisz 3-3 UMKS Na Pięterku II Poznań
KTS II Kalisz 2,5-3,5 OTSz Ostrów Wielkopolski I
KTS II Kalisz 4,5-1,5 AZS Politechnika Poznańska I
KTS III Kalisz 6-0 TS-R Hetman Konin
KTS III Kalisz 5-1 KS Orły Pleszew II
KTS III Kalisz 2,5-3,5 MGOK Gambit Ślesin I
KTS IV Kalisz 5-1 UKS Dragon Smolice
KTS IV Kalisz 3-3 LKS Chrobry III Gniezno
KTS IV Kalisz 4-2 OTSz Ostrów III
KTS V Kalisz 0-6 OTSz Ostrów II
KTS V Kalisz 3,5-2,5 UKS Dragon Smolice
KTS V Kalisz 3-3 KS Orły Pleszew II

Maciej Sroczyński
Luty 4, 2019, 21:45

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy