PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Imponujący początek rozgrywek seniorów


KTS Kalisz

Imponujący początek rozgrywek seniorów w wykonaniu szachistów KTS Kalisz.

W III lidze KTS II Kalisz wygrywa aż 6-0 z OTSz II Ostrów Wielkopolski. Pierwszy raz wygrywamy mecz „do zera” na tym etapie rozgrywek.
http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_6198/results.html…

Świetnie poradzili sobie również szachiści KTS II Kalisz w IV lidze, którzy nie byli faworytem w spotkaniu z JKSz-W Jarocin (spadkowicz z III ligi), a mimo to wygrali 3,5-1,5 (nie ponosząc żadnej indywidualnej porażki!
http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_6408/results.html…

Na 11 zawodników, którzy nas reprezentowali, 9 z nich to jeszcze juniorzy! Tym większe gratulacje!

KTS II Kalisz

Maciej Sroczyński
Październik 29, 2017, 19:00

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy