PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

IV liga – Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów w szachach – 2 zjazd

W najbliższy weekend rozegrany zostanie II zjazd - IV ligi seniorów w ramach Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Seniorów. 3 lutego nasze dwie seniorskie drużyny grać będą w Koninie. Miejsce gry TOWARZYSTWO SPORTOWO-REKREACYJNE "HETMAN" KONIN ODK ZATORZE ul. Szeligowskiego 1 - 62-507 Konin. Trzecia runda rozpocznie się o godzinie 9:00, czwarta runda rozpocznie się o godzinie 12:15. 

Kojarzenia, składy drużyn 

W trzeciej i czwartej rundzie czekają nas następujące mecze: 

KTS-W II Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce - 3 runda
MGOK Gambit Ślesin - KTS-W Kalisz - 3 runda 
KTS-W Kalisz - UKS Smecz II Konin - 4 runda 
KTS-W II Kalisz - Gambit Ślesin - 4 runda 

				
Maciej Sroczyński
Styczeń 31, 2013, 11:30

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy