PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Jaki zegar szachowy kupić dziecku? wybór najlepszego zegara szachowego

Tagi:

4# Zapytaj SzachMistrza. Wybór najlepszego zegara szachowego. Jaki zegar szachowy kupić? TEST 10 zegarów.

Z nagrania dowiecie się jaki według mnie jest najlepszy zegar szachowy. Przetestowałem 10 zegarów szachowych. W filmie wspominam o większej ilości:
✔Jantar,
✔Garde classic,
✔Hetman Mera-Poltik,
✔Leap,
✔Saitek Chess Clock II,
✔Garde start,
✔DGT 960,
✔DGT 2000,
✔DGT Easy,
✔DGT Easy Plus,
✔DGT 1001,
✔DGT 1002,
✔DGT 2010,
✔DGT 3000,
✔DGT XL,
✔Mera-Poltik EZS,
✔Merex 600.

Maciej Sroczyński
Czerwiec 3, 2010, 20:09

3 odpowiedzi na “Jaki zegar szachowy kupić dziecku? wybór najlepszego zegara szachowego”

 1. Anna pisze:

  Jakie zegary używane są na turniejach dla dzieci?
  Chcę zakupić zegar, dla 7latka, który uczy się dopiero ,,odczytywania” godziny. Widziałam jednak na turniejach dla dzieci zegary elektroniczne.
  Na nic nasze nauki na mechanicznym, skoro dziecko zastanie na turnieju wyświetlacz cyfrowy.
  Jaki więc zegar poleciłby Pan?

 2. HollyPirat pisze:

  Nie trzeba wydawać na zegar szachowy ani grosza,pod warunkiem,że posiadamy telefon typu SmartPhone. Wtedy za darmo można ściągnąć sobie program jako zegar szachowy. Najlepszy i najbardziej czytelny w mojej ocenie to „Real Chess Clock”. Nie dość,że za darmo,to jeszcze posiada wszystkie funkcje zegarów profesjonalnych. Jeżeli dziecko polubi grę na czas to w domu w zupełności wystarczy właśnie taki zegar na system android. Do wyboru jest jednak kilkadziesiąt innych zegarów na telefon i to tyko kwestia gustu jaki wybierzemy.

 3. Zegary pisze:

  Bardzo ciekawy, rzeczowy artykuł. Zegary mechaniczne wprowadzają inny klimat

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy