PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Janusz Strzelecki-River urodzony w Kaliszu, niesamowity pasjonata roweru

Janusz Strzelecki-River urodzony w Kaliszu będzie moją inspiracją w tegoroczne wakacje. Mam też w planach wycieczkę rowerową, ale na zdecydowanie mniejszą skalę (trasa Świnoujście – Gdańsk)

W Meksyku obudził się otoczony przez zgraję bandytów, w Birmie spotkał uzbrojonych rebeliantów. Ale… – Najgorsze, co mnie może w życiu spotkać, to śmierć w łóżku albo przed telewizorem – mówi 76-letni Janusz Strzelecki-River, który objeżdża świat na rowerze. Odwiedził już 150 państw, właśnie wrócił z podróży po Syberii i Filipinach

Ma w nogach 152 tys. km. Janusz Strzelecki-River od 12 lat przemierza świat na rowerze. Ostatnio był w drodze przez osiem miesięcy. Non stop. – Najpierw autobusem do Kaliningradu ” przeczytaj cały artykuł na polskanarowery.sport.pl

Maciej Sroczyński
Czerwiec 28, 2012, 15:05

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy