PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Jędrzej Adamczewski i Kamil Grzesiek mistrzami lutego w KTS Kalisz


Mistrzostwa lutego w KTS Kalisz zgromadziły rekordową frekwencje – w grupie OPEN i do lat 14 zagrało razem 61 zawodników. W turnieju rywalizowali szachiści z TS-R Hetman Konin, OTSz Ostrów Wielkopolski, UKS Dragon Smolice oraz gospodarze KTS Kalisz.
do lat 14 zwyciężyli:
http://www.chessarbiter.com/…/ti_7985/final_standings&7.html

1. Kamil Grzesiek (OTSz)
2. Dawid Gustowski (UKS Dragon Smolice)
3. Nikodem Zaradny (OTSz)

grupa OPEN zwyciężyli:
www.chessarbiter.com/turni…/…/ti_7986/final_standings&7.html
1. Jędrzej Adamczewski (KTS Kalisz)
2. Paweł Jędraszek (KTS Kalisz)
3. Tymon Ochędzan (KTS Kalisz)

Maciej Sroczyński
Luty 9, 2019, 08:52

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy