PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Jubileusz 25-lecia KTS Kalisz!


2 maja 1993 roku powstał klub szachowy KTS-W Kalisz (obecnie KTS Kalisz). Dziś obchodzimy jubileusz i urodziny klubu. Dziękuję wszystkim zawodnikom, rodzicom, trenerom, działaczom, organizatorom życia szachowego, naszym sympatykom za swój wkład w działalność klub. Wspinaliśmy się powoli, ale bardzo systematycznie po kolejnych szczeblach eliminacyjnych. Przez tyle lat udało nam się osiągnąć bardzo wiele: medale Mistrzostw Polski, Europy i Świata, sukcesy w rozgrywkach drużynowych. Z małego lokalnego klubu staliśmy się wiodącym klubem juniorskim w Wielkopolsce i liczącym się w Polsce. To co mnie najbardziej cieszy, że sukcesy odnoszą nasi wychowankowie, którym talenty zostały odkryte w lokalnych przedszkolach.

Wszystko co najlepsze jeszcze przed nami! Z szachowym pozdrowieniem Maciej Sroczyński

 

Maciej Sroczyński
Maj 2, 2018, 10:14

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy