PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Już w najbliższy weekend III i IV liga juniorów

18-19 stycznia będziemy rozgrywać w Gnieźnie pierwszy zjazd III i IV ligi juniorów w ramach rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Wielkopolski.

W związku z wycofaniem drużyny MKS Wicher Zbąszyń z 3 ligi, mamy sytuacje, że gra 9 drużyn i 1 pauzuje. Dla nas pauza wypadła w 1 rundzie czyli zawodnicy III ligi mogą przyjechać 18 stycznia dopiero na 2 rundę (na godz. 13.00).

Dotyczy to zawodników:
1. Tomasz Bażant
2. Oskar Dixa
3. Szymon Skurniak
4. Tymon Ochędzan
5. Aleksandra Kubasik
6. Weronika Wawrzyniak

Proszę o pilną informacje czy mimo wszystko mam zamawiać obiady dla w/w zawodników na sobotę 18 stycznia. Obiad w sobotę od 12 do 13.00 maciej@szachmistrz.pl

Maciej Sroczyński
Styczeń 14, 2014, 11:08

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy