PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Kalisz FIDE OPEN 1-2 luty

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, lista startowa do turnieju Kalisz OPEN FIDE została zamknięta.
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_6523/index.html?l=pl

W przypadku rezygnacji ze startu w turnieju proszę o informacje (maciej@szachmistrz.pl lub 793-733-396)
Zwolni się wówczas miejsce dla kolejnych zgłoszonych

Informuję również, że z dniem 1 stycznia 2014r. zmienił się regulamin klasyfikacyjny PZSzach.
Najważniejszą zmianą jest możliwość uzyskiwania norm centralnych z minimum 5 partii.
Więcej informacji na: http://pzszach.pl/index.php?idm=3&idm2=3&idm3=431

Turniej Kalisz FIDE OPEN ma właśnie formułę 5 rundową i obowiązywać na nim będą, przedstawione wyżej kryteria zdobywania norm.

Maciej Sroczyński
Klub szachowy KTS Kalisz
Szkoła szachowa SzachMistrz
www.szachmistrz.pl
tel. 793-733-396

Maciej Sroczyński
Styczeń 22, 2014, 19:00

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy