PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Kalisz OPEN FIDE – 1-2 luty 2014 – turniej zgłoszony do ELO

Tagi: , ,

Na początku ferii zimowych w Wielkopolsce planujemy rozegranie turnieju Kalisz OPEN FIDE. Zawody o dłuższym tempie do namysłu 60 minut na 30 posunięć i 30 minut na dokończenie partii. Dają szansę poprawienia lub zdobycia międzynarodowego rankingu ELO.

Turniej OPEN mogą w nim grać juniorzy i seniorzy spełniające kryterium rankingowe (min. III kategoria szachowa lub posiadanie rankingu ELO). Organizator zastrzega możliwość dopuszczenia zawodników również z niższymi kategoriami szachowymi.

Turniej w szczególności polecany juniorom przygotowującym się do finałów Mistrzostw Polski 2014 oraz uczestnikom rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Wielkopolski (III / IV liga)

Maciej Sroczyński
Styczeń 3, 2014, 10:00

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy