PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Kamil Szadkowski z Konina najlepszy na turnieju w Jarocinie


SAMSUNG

Kamil Szadkowski (UKS Smecz Konin) zwyciężył w Memoriale Antoniego Jakubiaka założyciela JKSz-W Jarocin. Drugie miejsce zajął Jarosław Hemmerling (ASSz Lipno Stęszew), trzecie miejsce wywalczył Tomasz Kozłowski (LKS Piast Śrem).Najlepszą kobietą była Wioletta Sobierska (JKSz-W Jarocin), najlepszym juniorem Kacper Śnieżek (JKSz-W Jarocin), najmłodszym juniorem do lat 10 Jan Klimkowski (UKS Smec Konin), a najmłodszym uczestnikiem Mateusz Michno (UKS Smecz Konin). Startowało 18 zawodników.

Na wstępie głos zabrał Adam Wantuch, który opowiedział o tym jak powstała sekcja szachowa w Jarocinie oraz o wkładzie Antoniego Jakubiaka w rozwój szachów na ziemi jarocińskiej. Organizatorem zawodów był JKSz-W Jarocin z prezesem klubu Pawłem Witwickim na czele. Obsługę sędziowską zapewniała Szkoła szachowa SzachMistrz.

Maciej Sroczyński
Listopad 22, 2016, 08:45

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy