Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Karol Wawrzyniak wygrywa turniej szachowy w Dobrej Nadziei


Karol Wawrzyniak wygrał z kompletem punktów turniej szachowy dla dzieci do lat 8 w Dobrej Nadziei. W zawodach wzięły udział młode talenty klubu szachowego KTS Kalisz oraz Szkoły szachowej SzachMistrz. Najlepszą dziewczynką była Ewa Barwińska. Najmłodszym uczestnikiem zawodów Antoni Kasprzak, który za miesiąc skończy 5 lat.

Chłopcy

1. Karol Wawrzyniak
2. Paweł Jędraszek
3. Alex Makowiecki
4. Tymoteusz Lesień
5. Michał Jędraszek

Dziewczynki

1. Ewa Barwińska
2. Zuzanna Jędrzejewska
3. Nelly Grala
4. Julia Skurniak
5. Patrycja Golińska

Maciej Sroczyński
Marzec 3, 2014, 09:09

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy