PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Karolek i Zuzia na podium w Ślesinie

Karol Wawrzyniak zajął drugie miejsce w grupie do lat 7 w turnieju „Trzeźwość” w Ślesinie. Trzecie miejsca w klasyfikacji ogólnej, a pierwsze wśród dziewczynek zdobyła Zuzanna Jędrzejewska. 12 miejsce w tej grupie zajął Tomasz Drobniewski ze Szkoły szachowej SzachMistrz. Dobrze spisała się również Weronika Wawrzyniak w grupie do lat 12, która zajęła piąte miejsce.  Karolek, Zuzia i Weronika to zawodnicy KTS-W Kalisz. Ślesiński turniej rozegrano w pięciu grupach, które wygrali: Iwo Wiśniewski (UKS Smecz Konin), Zuzanna Szeląg (LKS Chrobry Gniezno), Weronika Momot (UKS Smecz Konin), Kamil Szadkowski (UKS Smecz Konin) i Bartosz Wiśniewski z Konina.

Maciej Sroczyński
Listopad 5, 2013, 11:14

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy