PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Karpacz 2015 – Mistrzostwa Polski do lat 16-18 zakończone


filip_janiszewski_maciej_janiszewski

W Karpaczu zakończyły się Mistrzostwa Polski do lat 16-18. Medalistami Mistrzostw Polski zostali…

Mistrzostwa Polski do lat 16 – juniorzy:
1. Kacper Grela (KSz Polonia Wrocław)
2. Igor Janik (KSz „Start” Elbląg)
3. Mikołaj Winiarski (KS LAURA Chylice)

Mistrzostwa Polski do lat 16 – juniorki
1. Anna Kubicka (KS Carbo-Gliwice Gliwice)
2. Anna Karykowska (KSz Miedź Legnica)
3. Wiktoria Cieślak (MKSz Rybnik)


Mistrzostwa Polski do lat 18 – juniorzy

1. Ryszard Eggink (UKS Łady Raszyn)
2. Łukasz Jarmuła (KSz HETMAN Katowice)
3. Radosław Gajek (UKS Rotmistrz Grudziądz)

Mistrzostwa Polski do lat 18 – juniorki
1. Oliwia Kiołbasa (MUKS Stoczek 45 Białystok)
2. Mariola Woźniak (KSz Polonia Wrocław)
3. Ewa Harazińska (KMKSz Victoria Kielce)

Kaliscy zawodnicy zajęli miejsca w drugiej połowie tabeli. Filip Janiszewski – 26 miejsce), a Maciej Adamczewski 30 miejsce. Wyjazd zawodników sfinansowany był ze środków budżetowych miasta Kalisza na 2015 rok.

Fotografia ze strony Mistrzostw Polski do lat 16-18

Maciej Sroczyński
Marzec 22, 2015, 19:08

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy