PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Kasper, Ola, Maciej i Lena zwyciężają w noworocznym turnieju w SP 14 Kalisz


sp14_kalisz

W IV Noworocznym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły SP14 Kalisz wzięło udział 28 szachistów …

Turniej 5 rundowy rozgrywany tempem 10 minut na zawodnika. Grano w dwóch grupach: klasy 0-3 oraz 4-6.

W klasach 0-3 zwyciężyli:
1. Lena Boczek
2. Anna Walkowiak
3. Natalia Ziółkowska

1. Maciej Kozłowski
2. Leon Jakubek
3. Jakub Grzegorski

W klasach 4-6 zwyciężyli:
1. Aleksandra Kubasik
2. Amelia Bury
3. Konstancja Marcinczak

1. Kasper Wroczyński
2. Wiktor Bury
3. Michał Grzegorski

Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Bartłomiej Dolata.
W dodatkowym meczu o puchar Dyrektora SP 14 Kalisz Dagmary Zimoch, Kasper Wroczyński w emocjonującym pojedynku blitzowym wygrał z Aleksandrą Kubasik.

sp 14 sp14

Maciej Sroczyński
Luty 12, 2016, 10:35

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy