PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Konkurs na facebook #SzachowaPaczka #Szlachetna Paczka


konkurs

Już jutro 1 grudnia o godzinie 16.00 nastąpi losowanie grup finałowych Mistrzostw Świata w piłce nożnej Rosja 2018

Wytypuj grupę w jakiej znajdą się Polacy️ i wygraj nagrodę dla siebie i dla #SzachowaPaczka #SzlachetnaPaczka

Jeżeli trafisz dokładnie skład grupy w którym znajdą się Polacy to wygrywasz. A jaki będzie układ grup i z kim zagramy na mundialu dowiemy się 1 grudnia (typujemy do godziny 16.00).

Do wygrania jedna nagroda do wyboru:

  • 5 godzinny kurs szachowy, lekcje indywidualna z SzachMistrz Maciej Sroczyński (kurs przeprowadzony w Kaliszu) lub
  • Markowy Plecak 4F pełny szachowych książek!

Dodatkowo możesz zrobić coś dla Szlachetna PACZKA
Każdy typ = 1zł. Tyle ile będzie typowań (zgodnych z warunkami konkursu) tyle pieniędzy przeleję na rzecz Szachowa Szlachetna Paczka, akcji organizowanej przez Polski Związek Szachowy. Minimalna kwota jaką przeleję 64zł, maksymalna 640zł (640 typowań zgodnych z warunkami konkursu).

szlachetna-paczka

Maciej Sroczyński
Listopad 30, 2017, 17:19

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy