PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Maciej Adamczewski ponownie mistrzem klubu szachowego KTS Kalisz

Maciej Adamczewski obronił tytuł i ponownie został mistrzem klubu szachowego KTS Kalisz. Rywalizacja w Pucharze SzachMistrza odbyła się podczas ośmiu miesięcznych turniejów. Maciej Adamczewski i Patryk Ziąbek wygrali 3 miesięczne turnieje. Dwa razy triumfował Jędrzej Adamczewski. Startowało ogólnie 79 zawodników. Maciej po raz trzeci z rzędu zostaje mistrzem klubu KTS Kalisz. Gratulujemy!


Klasyfikacja ogólna:

1. Maciej Adamczewski
2. Patryk Ziąbek
3. Oskar Dixa
4. Tomasz Bażant
5. Anna Sokołowska
6. Szymon Skurniak
7. Antoni Milewski
8. Maciej Piotrowski
9. Krzysztof Markiewicz
10. Jędrzej Adamczewski

Najlepsze dziewczyny:
1. Anna Sokołowska
2. Weronika Wawrzyniak
3. Aleksandra Kubasik
4. Zuzanna Jędrzejewska
5. Natalia Kubczak

Najlepsi zawodnicy do lat 8:
1. Paweł Jędraszek
2. Karol Wawrzyniak
3. Michał Wegner

Najlepsi zawodnicy do lat 12:
1. Oskar Dixa
2. Szymon Skurniak
3. Krzysztof Markiewicz

Maciej Sroczyński
Kwiecień 13, 2014, 20:38

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy