PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Maciej Adamczewski zyskuje kolejne punkty do ELO

Maciej Adamczewski grał tydzień temu turniej w Koninie zgłoszony do FIDE – OPEN FIDE CLASSIC  o Puchar ufundowany przez Posła na Sejm RP Witolda Czarneckiego. Turniej grany w ODK Zatorze w Koninie, organizował klub szachowy Hetman Konin. Grało 18 zawodników, którzy rozegrali 5 rund. Zwyciężył mistrz międzynarodowy Krzysztof Żołnierowicz (KU AZS UMK Toruń), druga była Angelika Dziodzio (MKSz Rybnik) brązowa medalistka Mistrzostw Polski do lat 16. Maciej Adamczewski zajął piąte miejsce z wynikiem 3/5. Otrzymał nagrodę za najwyższy współczynnik przyrostu rankingowe ELO, który wyniósł +0.72 i dał mu tym samym kolejne 11 punktów rankingowych na następną listę rankingową FIDE.  Gratulacje!

 

Maciej Sroczyński
Czerwiec 11, 2012, 16:18

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy