PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Michał II miejsce w Ostrowie Wlkp.


Michał Marciniak (KTS-W Kalisz) zajął drugie miejsce w VII Grand Prix Biblioteki Publicznej w Ostrowie Wielkopolskim.

„Ruszyła kolejna już VII edycja Grand Prix Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim w Szachach. Zawody tradycyjnie odbywają się w Filii nr 2 Biblioteki. W pierwszym turnieju wzięło udział 15 młodych zawodników w wieku od 6 do 17 lat z Kalisza, Ostrowa i okolic. Najmłodsi uczestnicy to 6 – letni Franciszek Dera i Gabrysia Pieczewska. Turniej wygrał 10 – letni Filip Michalski z Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego. Uzyskał on 5 punktów w 6 partiach. Drugie miejsce podzielił niespodziewanie jego młodszy brat Bartosz Michalski (7 lat!) wraz z Michałem Marciniakiem z KTSW Kalisz – po 4,5 pkt. źródło www.otsz.inten.pl

Gratulacje dla całej trójki triumfatorów. Więcej informacji na stronie OTSz Ostrów Wlkp.

Maciej Sroczyński
Lipiec 8, 2010, 23:03

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy