PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mikołajkowy Turniej Szachowy w Nowych Skalmierzycach – wyniki

1 grudnia w Nowych Skalmierzycach rozegrano Mikołajkowy Turniej Szachowy. W zawodach z sukcesami startowali szachiści KTS Kalisz i Szkoły szachowej SzachMistrz. Na podium stanęli: Aleks Grubski I miejsce C7 (KTS Kalisz), Anna Szcześniak I miejsce D7 (SzachMistrz), Zofia Łuczak III  miejsce D7 (SzachMistrz), Gabriela Zawadzka I miejsce D10 (KTS Kalisz), III miejsce Antonina Skorupa D10 (KTS Kalisz), Filip Podębski II miejsce C10 (KTS Kalisz), Bartosz Podębski II miejsce C13 (KTS Kalisz). Organizatorem zawodów był Marcin Orzechowski MG-UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce.

Maciej Sroczyński
Grudzień 1, 2018, 23:34

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy