PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mikołajkowy Turniej w Nowych Skalmierzycach


Sukcesy zawodników z Kalisza na Mikołajkowym Turnieju w Nowych Skalmierzycach. Organizatorem zawodów był klub szachowy Pogoń Nowe Skalmierzyce, zawody sędziowali Marcin Orzechowski i Witosław Puszkarek.

Helena Pisula (KTS Kalisz) 1 miejsce D7
Aniela Kowalska (KTS Kalisz) 3 miejsce D7
Sebastian Kocerka (KTS Kalisz) 2 miejsce C7
Franciszek Kempa (SzachMistrz Kalisz) 3 miejsce C7
Kornelia Konopska (Edukator Kalisz) 2 miejsce D10
Wiktor Goździewicz (KTS Kalisz) 3 miejsce C13

Kalisz reprezentowali również:
Zuzanna Konopska D7 4 miejsce
Martyna Tomczak D7 5 miejsce
Nikodem Furman C7 4 miejsce
Oskar Wawrzyniak C7 5 miejsce
Filip Kurzawa C10 5 miejsce
Mikołaj Melka C10 9 miejsce
Gabriel Tomczak C10 10 miejsce

Maciej Sroczyński
Grudzień 9, 2019, 22:03

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy