PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Europy w szachach szybkich i błyskawicznych WROCŁAW 2014. Startują kaliszanie!

Już w najbliższy piątek we Wrocławiu wystartują Mistrzostwa Europy w szachach błyskawicznych (3minuty +2 sekundy na ruch). Do popularnego blitza zapisało się 710 zawodników z 31 krajów. Dzień później do rywalizacji przystąpią szachiści w Mistrzostwach Europy w szachach szybkich (15 minut + 10 sekund za ruch). Zapisanych jest 872 szachistów z 33 krajów.

Wystartuje liczna grupa zawodników KTS Kalisz:

  • Adamczewski Jędrzej (szachy błyskawiczne i szybkie)
  • Adamczewski Maciej (szachy błyskawiczne i szybkie)
  • Janiszewski Filip (szachy błyskawiczne i szybkie)
  • Ochędzan Tymon (szachy szybkie)
  • Skurniak Szymon (szachy błyskawiczne i szybkie)
  • Sroczyński Maciej (szachy szybkie)

 

Maciej Sroczyński
Grudzień 15, 2014, 21:12

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy