PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Dziś gramy mistrzostwa grudnia w KTS Kalisz. Pomoc przy MTM Cup


logo_strona

Zapraszamy 1 grudnia  (godz. 16.30, potwierdzenie uczestnictwa do godziny 16.15) na szósty turniej z cyklu o Mistrzostwo KTS Kalisz. Zawody mają charakter otwarty mogą grać juniorzy oraz seniorzy bez względu na przynależność klubową. Udział w turnieju dla szachistów KTS Kalisz jest bezpłatny, pozostali płacą 5zł wpisowego. Obowiązują wcześniejsze zapisy internetowe! Gramy w siedzibie KTS Kalisz – SP nr 10 ul. Karpacka 3 – sala nr 14

Turniej był planowany na 8 grudnia, ale z uwagi na KONIN MASTER FIDE IV, termin grudniowych mistrzostw KTS Kalisz został przesunięty na 1 grudnia.

————————————————

Cykl turniejów szachowych o mistrzostwo KTS Kalisz

————————————————

Mamy też serdeczną prośbę do rodziców zawodników KTS Kalisz o pomoc przy organizacji sali na MTM Cup 2017.

  • W piątek 1 grudnia o 17.15 zabieramy stoły z SP nr 24 Kalisz i przewozimy do Hali Arena (szczególnie cenna będzie pomoc panów)
  • W sobotę 2 grudnia o  17.00 ustawiamy salę w Hali Arena (zapraszamy rodziców z dziećmi)
  • W niedzielę 3 grudnia po turnieju stoły muszą wrócić z powrotem do SP 24 Kalisz.
Maciej Sroczyński
Grudzień 1, 2017, 08:27

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy