PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Kalisza Przedszkolaków i Mistrzostwa Kalisza do lat 8 już w najbliższą niedzielę. UWAGA! zmiana ilości rund w turnieju

Zakończyły się zapisy na Mistrzostwa Kalisza Przedszkolaków oraz Mistrzostwa Kalisza w szachach do lat 8, które 11 maja 2014 r. rozegrane zostaną w Kaliszu. Wszyscy zapisani mają zapewniony pamiątkowy medal, dylom oraz słodki upominek. Dla najlepszych czekają puchary, nagrody rzeczowe i tytuły najlepszych szachistów w Kaliszu.

Dzieci zostały podzielone na osobne grupy dziewczynek i chłopców. Z uwagi na niższą frekwencją w grupach dzieci zagrają mniejszą ilość rund niż było to przewidziane w komunikacie organizacyjnym. Przedszkolacy grać będą 5 rund – 10 minut na zawodnika na jedną partię. Z kolei szachiści do lat 8 zagrają 5 rund – 15 minutowych.

Przypominamy również, że należy potwierdzić swoją gotowość gry w dniu 11 maja do godz 9.30 (Klub szachowy KTS Kalisz, ul. Łódzka 196). Wpisowe do turnieju wynosi 20zł, proszę mieć ze sobą odliczoną gotówkę.

Maciej Sroczyński
Maj 7, 2014, 11:11

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy