PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa KTS Kalisz podsumowanie sezon 2018/2019. Nowy sezon mistrzostw klubu 2019/2020


11 października podsumujemy cykl turnieju o mistrzostwo KTS Kalisz. Zapraszamy na godzinę 16.45 do siedziby klubu ul. Harcerska 1 (Szkoła s.Nazaretanek w Kaliszu). Mistrzami klubu szachowego KTS Kalisz w sezonie 2018/2019 zostali Tymon Ochędzan grupa OPEN, Ewa Barwińska (OPEN kobiety), Dawid Gustowski (do lat 12, 1000-1400) oraz Gabriela Zawadzka (do lat 12 dziewczynki).

Puchary dla najlepszych trzech zawodniczek i zawodników w każdej z grup

1 Ochędzan Tymon – puchar
2 Wegner Jacek – puchar
3 Jędraszek Paweł – puchar
4 Barwińska Ewa – puchar
5 Skurniak Szymon – medal
6 Geraschenko Dmytro – medal
7 Drobniewski Mikołaj – medal
8 Jędrzejewska Zuzanna – puchar
9 Franek Diana – puchar
10 Wawrzyniak Weronika – medal
11 Donat Tadeusz – medal
12 Adamczewski Jędrzej – medal
13 Ochędzan Filip – medal
14 Krzeszewski Mieszko – medal
15 Jarczewski Krzysztof – medal
16 Szkarudzina Piotr – medal
17 Jędraszek Michał – medal
18 Goździewicz Wiktor – medal
19 Zawadzki Piotr – medal

 

1 Gustowski Dawid – puchar
2 Zawadzka Gabriela – puchar
3 Janik Mikołaj – puchar
4 Grubski Aleks – puchar
5 Jeziorska Emilia – puchar
6 Sibila Piotr – medal
7 Zaradny Nikodem – medal
8 Podębski Filip – medal
9 Grubski Maks – medal
10 Maliński Wiktor – medal
11 Duszczak Filip – medal
12 Skorupa Antonina – puchar
13 Skurniak Julia – medal
14 Balcerzyk Jan – medal
15 Jarczewska Oliwia – medal
16 Jeziorska Anna – medal

 

—————-

Jednocześnie rozegramy pierwszy turniej z nowego cyklu 2019/2020. Warunkiem startu jest są wcześniejsze zapisy przez ChessArbitra. Potwierdzenie uczestnictwa do godziny 16.30 w dniu 11 października.

Maciej Sroczyński
Październik 7, 2019, 10:49

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy