PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa KTS Kalisz – wyniki końcowe edycja 2015/2016 – poprawione

koncowe

[Edycja 25.04.2016] Wyniki zostały poprawione. Dodano wynik Zuzanny Jedrzejewskiej z 7 turnieju. Nie zmieniło to tabeli końcowej. Dziękuję za wychwycenie błędu.

Zakończyliśmy mistrzostwa KTS Kalisz w edycji 2015-2016. W ostatnim kwietniowym turnieju zwyciężył Maciej Sroczyński, przed Pawłem Piekielnym i Oskarem Dixa.
W klasyfikacji końcowej uwzględniono 59 zawodników z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i Konina. Mistrzem klubu został Maciej Sroczyński, który wygrał 5 miesięcznym urniejów. Drugie miejsce zajął Szymon Skurniak (jednocześnie najlepszy junior), który trzy razy triumfował w mistrzostwach miesiąca. Na trzecim miejscu uplasował się Tymon Ochędzan. Najlepszą juniorką była Aleksandra Kubasik, najlepszymi juniorem do lat 10 – Paweł Jędraszek, najlepsza juniorka do lat 10 – Ewa Barwińska. Dwa najgorsze wyniki były odrzucane w klasyfikacji końcowej.

Organizatorem zawodów było Kaliskie Towarzystwo Szachowe

Maciej Sroczyński
Kwiecień 25, 2016, 12:17

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy