PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów i Młodzików


Informujemy, że klub szachowy KTS Kalisz …

dofinansowuje w całości koszt zakwaterowania i wyżywienia wszystkich zawodników, którzy wyjeżdżają na Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików w szachach 25-27 września 2015.

1. Tomasz Drobniewski
2. Bartosz Podębski
3. Mieszko Krzeszewski
4. Miłosz Krzeszewski
5. Krzysztof Jarczewski
6. Ewa Barwińska
7. Zuzanna Jędrzejewska
8. Maciej Kozłowski
9. Julia Skurniak
10. Zuzanna Solarek
11. Filip Rosiński
12. Paweł Jędraszek
13. Michał Jędraszek
14. Karol Wawrzyniak

Dodatkowo klub szachowy KTS Kalisz wynajmuje autokar, którymi zawodnicy i rodzice pojadą w dniu 25 września (Kalisz- Łazy) oraz wrócą 27 września do Kalisza.

Dofinansowanie realizowane jest ze środków budżetowych miasta Kalisza na 2015 rok.

———————————

Planujemy też częściowe dofinansowanie zawodników grających w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Juniorów w szachach 28 września – 4 października. Zawodnicy którzy deklarują chęć gry powinni poinformować mnie mailowo (maciej@szachmistrz.pl) lub telefonicznie 793-733-396. Zgłoszenia do 7 września 2015r.

Maciej Sroczyński
Wrzesień 4, 2015, 11:44

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy