PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików i Juniorów w szachach – Łazy 2013

Rozpoczęły się Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. Startuje wielu zawodników z KTS-W Kalisz: Weronika Wawrzyniak, Oskar Dixa, Szymon Skurniak, Miłosz Matłoka, Bartosz Matuszewski, Jakub Zachara, Filip Matłoka, Bartosz Sukiennik, Tymon Ochędzan i Krzysztof Jarczewski.

23 września z kolei rozpoczynają się Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów, które są jednocześnie kolejnym etapem w walce o Finał Mistrzostw Polski. Trzymamy kciuki!

  • D9 – Weronika Wawrzyniak, Nelly Grala
  • D11 – Aleksandra Kubasik
  • D13 – Joanna Dixa
  • C9 – Tymon Ochędzan
  • C11 – Oskar Dixa, Dorian Grala, Bartosz Matuszewski, Krzysztof Markiewicz
  • C13 – Filip Janiszewski, Antoni Milewski, Dixa Wiktor
  • C15 – Kacper Zakrocki
  • C17 – Patryk Ziąbek, Jędrzej Adamczewski
Maciej Sroczyński
Wrzesień 22, 2013, 11:23

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy