PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn. Konkurs typowania wyników z nagrodami! Wygraj plecak turystyczny 4F. Wytypuj 70% wyników i zgarnij darmową wejściówkę na Mistrzostwa Polski w blitzu


W dniach 11-20 maja 2018 r. w Warszawie odbędą Budimex Mistrzostwa Polski w szachach oraz Lotto Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na facebooku, organizowanym przez Szkołę szachową SzachMistrz, w którym trzeba będzie typować dokładne wyniki poszczególnych partii. Zwycięzca otrzyma plecak turystyczny 4F McKinley 55l (o wartości około 200zł) oraz zestaw książek ćwiczeniowych „Drugi krok do szachowego mistrzostwa” oraz „Pierwszy krok do szachowego mistrzostwa” wraz z gadżetami SzachMistrza. Szczegółowy wykaz nagród w dalszej części newsa.

Mamy też dodatkową atrakcje dla arcymistrzów typowania. Kto wytypuje 70% (lub więcej) poprawnych wyników z wszystkich partii mistrzostw otrzyma darmową wejściówkę na Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych, które odbędą się w 30 czerwca-1 lipca 2018 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

Zobacz więcej szczegółów, dotyczących konkursu …

—————————————–

 

facebook

Kliknij na baner i weź udział w konkursie

Pierwsze pary do typowania ukażą się na naszym facebooku 11 maja po odprawie technicznej (odprawa zaplanowana na godz. 16.30)

 

—————————————–
Regulamin konkursu
—————————————–
1. W konkursie mogą wziąć udział tylko obywatele Polski.
2. Każdego dnia w okresie od 11-20 maja 2018 r. na fanpagu Szkoły szachowej SzachMistrz pojawiać się będzie nowy news, w którym będzie można oddać swoje typowania na kolejną rundę.
3. Typowania smsem, telefoniczne, mailowe lub w innej formie nie będą przyjmowane.
4. Tabelkę z wynikami publikować będziemy na www.szachmistrz.pl oraz fanpagu Szkoły szachowej SzachMistrz
5. Każdą rundę można typować do godziny 15:45, tego samego dnia co runda. Typy oddane po tym czasie będą nieważne.
6. Nie wolno edytować swoich typów. Taki uczestnik będzie zdyskwalifikowany z konkursu.
7. Za jeden poprawnie wytypowany wynik otrzymuje się 1 pkt, wynik nietrafiony 0 pkt.
8. W konkursie wygrywa ten kto wytypuje więcej poprawnych wyników.
9. Udział w konkursie jest bezpłatny, nagrody na nasz koszt wyślemy na adres wskazany przez zwycięzców. Wysyłka tylko do punktów na terenie Polski.
10. W przypadku równej ilości punktów o miejscu decyduje większa liczba trafionych par w każdej rundzie począwszy od maksymalnego wyniku 10/10, 9/10, 8/10, 7/10 itd …
11. W przypadku dalszej równości, zawodnicy rozegrają bezpośredni pojedynek 5 min + 3 sek za ruch.
12. Do konkursu można dołączyć w każdej chwili, oczywiście osoba która będzie typowała wszystkie 9 rund będzie miała większe szanse na końcowy sukces. Jednak zawsze można liczyć na nagrodę za bardzo dobre typowanie każdej rundy, ale trzeba wówczas trafić 9 lub 10 poprawnych wyników.
—————————————–

Nagrody gwarantowane

—————————————–


1. Plecak turystyczny 4F McKinley 55l + „Pierwszy krok do szachowego mistrzostwa” + „Drugi krok do szachowego mistrzostwa” oraz gadżety
2. „Droga do szachowego mistrzostwa cz.4” M.Matlak, J.Matlak
3.  „Droga do szachowego mistrzostwa cz.3” M.Matlak, J.Matlak
4. „Droga do szachowego mistrzostwa cz.2” M.Matlak, J.Matlak
5. „Wybrane zagadnienia teorii i praktyki szachowej cz.3” praca zbiorowa PZSzach
6. „Wybrane zagadnienia teorii i praktyki szachowej cz.2” praca zbiorowa PZSzach

—————————————–

Nagrody dodatkowe

—————————————–

Każdy zawodnik, który wytypuje w rundzie 9 poprawnych typów lub trafi wszystkie 10 par otrzyma dodatkowo komplet moich książek „Pierwszy krok do szachowego mistrzostwa” + „Drugi krok do szachowego mistrzostwa”

12

 

Arcymistrzom typowania, którzy wytypują 70% poprawnych wyników (63 poprawne wyniki na/90 partii) ze wszystkich partii mistrzostw zapewnimy darmową wejściówkę (opłata wpisowego) na Mistrzostwa Polski szachach błyskawicznych oraz  dniach 30 czerwca-1 lipca 2018 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

 

—————————————–

facebook

Kliknij na baner i weź udział w konkursie

Pierwsze pary do typowania ukażą się na naszym facebooku 11 maja po odprawie technicznej (odprawa zaplanowana na godz. 16.30)

Maciej Sroczyński
Maj 10, 2018, 16:42

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy