PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn. Konkurs typowania wyników z nagrodami! Wygraj zegar szachowy Hetman Mera Poltik. Wytypuj 70% wyników i zgarnij darmową wejściówkę na Mistrzostwa Europy


aaa

W dniach 21-29 marca 2017 r. w Warszawie odbędą Budimex Mistrzostwa Polski w szachach oraz Lotto Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach. Listy startowe otwierają Kacper Piorun oraz Monika Soćko.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na facebooku, organizowanym przez Szkołę szachową SzachMistrz, w którym trzeba będzie typować dokładne wyniki poszczególnych partii. Zwycięzca otrzyma zegar szachowy Hetman oraz zestaw książek ćwiczeniowych „Drugi krok do szachowego mistrzostwa” oraz „Pierwszy krok do szachowego mistrzostwa”. Szczegółowy wykaz nagród w dalszej części newsa.

Mamy też dodatkową atrakcje dla arcymistrzów typowania. Kto wytypuje 70% (lub więcej) poprawnych wyników z wszystkich partii mistrzostw otrzyma darmowe wejściówki na Mistrzostwa Europy w szachach błyskawicznych oraz Mistrzostwa Europy w szachach szybkich, które odbędą się w 15-17 grudnia 2017 r.  w Katowicach.

Zobacz więcej szczegółów, dotyczących konkursu …

mp

kacper_piorun monika_socko

—————————————–

Pierwsze pary do typowania ukażą się 20 marca po odprawie technicznej (odprawa zaplanowana na godz. 16.30)

facebook

Kliknij na baner i weź udział w konkursie

Pierwsze pary do typowania ukażą się 20 marca po odprawie technicznej (odprawa zaplanowana na godz. 16.30)

 

—————————————–
Regulamin konkursu
—————————————–
1. W konkursie mogą wziąć udział tylko obywatele Polski.
2. Każdego dnia w okresie od 21-29 marca 2017 r. na fanpagu Szkoły szachowej SzachMistrz pojawiać się będzie nowy news, w którym będzie można oddać swoje typowania na kolejną rundę.
3. Typowania smsem, telefoniczne, mailowe lub w innej formie nie będą przyjmowane.
4. Tabelkę z wynikami publikować będziemy na www.szachmistrz.pl oraz fanpagu Szkoły szachowej SzachMistrz
5. Każdą rundę można typować  do godziny 14:45, tego samego dnia co runda. Typy  oddane po tym czasie będą nieważne.
6. Nie wolno edytować swoich typów. Taki uczestnik będzie zdyskwalifikowany z konkursu.
7. Za jeden poprawnie wytypowany wynik otrzymuje się 1 pkt, wynik nietrafiony 0 pkt.
8. W konkursie wygrywa ten kto wytypuje więcej poprawnych wyników.
9. Udział w konkursie jest bezpłatny, nagrody na nasz koszt wyślemy na adres wskazany przez zwycięzców. Wysyłka tylko do punktów na terenie Polski.

—————————————–
Nagrody
—————————————–
1. Miejsce zegar hetman Mera Poltik + „Pierwszy krok do szachowego mistrzostwa” + „Drugi krok do szachowego mistrzostwa” oraz gadżety
2. Dwie książki „Pierwszy krok do szachowego mistrzostwa” + „Drugi krok do szachowego mistrzostwa”
3. Dwie książki „Pierwszy krok do szachowego mistrzostwa” + „Drugi krok do szachowego mistrzostwa”
4. Książka „Drugi krok do szachowego mistrzostwa”
5. Książka „Drugi krok do szachowego mistrzostwa”
Każda osoba, która weźmie udział w konkursie otrzyma prawo 10% zniżki na książki wydane przez Szkołę szachową SzachMistrz „Pierwszy krok do szachowego mistrzostwa” + „Drugi krok do szachowego mistrzostwa” . Zamówienie trzeba dokonać do 1 maja 2017 r. na adres maciej@szachmistrz.pl

hetman03

12

 

Arcymistrzom typowania, którzy wytypują 70% poprawnych wyników (63 poprawne wyniki na/90 partii) ze wszystkich partii mistrzostw zapewnimy darmową wejściówkę (opłata wpisowego) na Mistrzostwa Europy w szachach błyskawicznych oraz Mistrzostwa Europy w szachach szybkich, które odbędą się w dniach 15-17 grudnia 2017 r. w Katowicach.

spodek_sachy

—————————————–

facebook

Kliknij na baner i weź udział w konkursie

Pierwsze pary do typowania ukażą się 20 marca 2017 r. po odprawie technicznej (odprawa zaplanowana na godz. 16.30)

Maciej Sroczyński
Marzec 13, 2017, 12:16

3 odpowiedzi na “Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn. Konkurs typowania wyników z nagrodami! Wygraj zegar szachowy Hetman Mera Poltik. Wytypuj 70% wyników i zgarnij darmową wejściówkę na Mistrzostwa Europy”

 1. Dziękuje za wzięcie udziału w tym konkursie.
  Z pozdrowieniem,
  Cezary

 2. Paweł pisze:

  Świetny pomysł! Bardzo interesujący konkurs i ciekawe nagrody!
  Pozdrawiam :)

 3. Jasiek pisze:

  Pomysł dobry, ale zegar powinien być elektroniczny, bo ciężko trafić tyle niespodzianek. 70% to bardzo dużo, chyba nikt tyle nie będzie miał. 50% jest realne.

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy