PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Polski Młodzików 2016. Startuje Zuzia, Ewa, Karol i Paweł!


Już w najbliższą sobotę wyjeżdżamy do Jastrzębiej Góry na Finały Mistrzostw Polski Młodzików 2016. Reprezentować nas będą: Zuzanna Jędrzejewska, Ewa Barwińska, Karol Wawrzyniak oraz Paweł Jędraszek.

Zakwaterowanie, wyżywienie oraz wpisowe młodzików KTS Kalisz jest w całości sfinansowane ze środków budżetowych miasta Kalisza na rok 2016. Wyjazd i pobyt trenera w całości finansuje klub KTS Kalisz.  Klub również dofinansowuje ze swoich środków dojazd dzieci, trenera i rodziców na MP 10. Zawodnicy jadący na MP 10 to przedstawiciele Kaliskiej Szachowej Kadry Młodzika KTS Kalisz.

Jastrzębia Góra po raz trzeci będzie gospodarzem zmagań o tytuł Mistrza Polski Młodzików. Warto sobie przypomnieć jak zawodnicy KTS Kalisz grali w poprzednich dwóch latach.

Maciej Sroczyński
Luty 24, 2016, 23:44

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy