PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Polski Przedszkolaków oraz Puchar Polski w szachach do lat 8


 • Mistrzostwa Polski Przedszkolaków w szachach – chłopcy
 • Mistrzostwa Polski Przedszkolaków w szachach – dziewczynki
 • Puchar Polski do lat 8 w szachach – chłopcy
 • Puchar Polski do lat 8 w szachach – dziewczynki

  Na przełomie kwietnia i maja w Szczyrku odbędą się Mistrzostwa Polski Przedszkolaków oraz Puchar Polski do lat 8 w szachach. Wybierają się tam również nasi reprezentanci.

 • Szymon Skurniak – Puchar Polski do lat 8
 • Tomasz Żychlewicz – MP Przedszkolaków
 • Filip Rosiński – MP Przedszkolaków
 • Maksymilian Zakrocki – MP Przedszkolaków
 • Tymon Ochędzan – MP Przedszkolaków
 • Maciej Sroczyński
  Kwiecień 3, 2012, 13:47

  Dodaj komentarz

  Nasi partnerzy