PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Polski Przedszkolaków w szachach – Szczyrk 2012


 • Mistrzostwa Polski Przedszkolaków w szachach chłopcy
 • Mistrzostwa Polski Przedszkolaków w szachach dziewczynki

  Trwają Mistrzostwa Polski Przedszkolaków w szachach. W Szczyrku reprezentuje nas siedmioro najmłodszych szachistów. Po 5 rundach najlepiej poradzili sobie Tymon Ochędzan oraz Filip Rosiński. Oboje mają 4/5. W niedziele ostatnie cztery rundy Mistrzostw Polski. Mam również informacje, że jutro między godziną 10.00-11.00, wywiadu na żywo dla stacji telewizyjnej TVN24 ma udzielać najmłodszy uczestnik mistrzostw 4 letni (rocznik 2008) Maksymilian Zakrocki (KTSz-W Kalisz) wraz z tatą Sebastianem. Zachęcamy do oglądania!

  Tymon Ochędzan 4/5
  Filip Rosiński 4/5
  Tomasz Żychlewicz 3/5
  Jaszkiewicz Klaudiusz 2/5
  Jarczewski Krzysztof 2/5
  Zakrocki Maksymilian 2/5

 • Maciej Sroczyński
  Kwiecień 28, 2012, 14:04

  Dodaj komentarz

  Nasi partnerzy