PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Polski w szachach szybkich i błyskawicznych Wrocław 2020


Wroclaw

Ukazał się komunikat Mistrzostw Polski w szachach szybkich i błyskawicznych. Klub KTS Kalisz zamierza dofinansować start naszych zawodników. Wysokość dofinansowania zależy od ilości zgłoszeń zawodników. Opiekę nad zawodnikami sprawują rodzice (można też dogadać się między rodzicami). Dojazd we własnym zakresie.

TERMIN ROZGRYWEK
GRUPY DO LAT 18, 16 i 14:
o MPJ w Szachach Szybkich: 25-26.08.2020,
o MPJ w Szachach Błyskawicznych: 27.08.2020
• GRUPY DO LAT 12, 10 i 8:
o MPJ w Szachach Szybkich: 28-29.08.2020,
o MPJ w Szachach Błyskawicznych: 30.08.2020

Osoby, które chcą skorzystać z dofinansowania proszone są o informacje do dnia 2 sierpnia 2020r. na adres wiceprezesa KTS Kalisz d.s organizacyjnych Jędrzeja Adamczewskiego b1mblixer@gmail.com

  • Imię i nazwisko zawodnika
  • Kto będzie opiekunem zawodnika?
  • Czy klub ma zamówić nocleg? (czy rezerwowanym we własnym zakresie?)
  • W jakim wariancie noclegi przy zamówieniu klubu (A1,A2,B1,B2 kom.org.)
Maciej Sroczyński
5 dni temu

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy