PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Powiatu Kolskiego Kościelec 2012 – wyniki

1 września w Kościelcu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Kolskiego. Mistrzostwa odbyły się w przestrzennej hali sportowej. Dla uczestników przygotowano ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek. Wszyscy zawodnicy wyjechali z Kościelca z nagrodami. Najlepsi otrzymali gratyfikacje finansowe. Nad całością zawodów czuwał Wójt Gminy Kościelec – Dariusz Ostrowski. Pierwszy raz zagrałem w Kościelcu, ale z pewnością można polecić do miejsce. Turniej godny uwagi!

Wyniki końcowe:

1. Szadkowski Kamil UKS Smecz Konin 8,5/9

2. Sroczyński Maciej KTS-W Kalisz 7/9

3. Śnihur Piotr  UKS Smecz Konin 7/9

4. Szadkowski Krzysztof UKS Smecz Konin 6,5/9

5. Dudek Przemysław Hetman Konin 6,5/9

6. Kwiatkowski Wiktor UKS Kościelec 6,5/9

7. Kamecki Mateusz UKS Kościelec 6/9

8. Olenderek Jan Tęcza Turek 6/9

9. Czajka Iwo Gambit Ślesin 6/9

10. Śnihur Adam UKS Smecz Konin  6/9

Startowało 48 zawodników

 

Maciej Sroczyński
Wrzesień 2, 2012, 11:16

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy