PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Wielkopolski w Kostrzynie

W końcu pojawiły się listy startowe Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w szachach szybkich, które 2 grudnia odbędą się w Kostrzynie. Frekwencja nie zachwyca. Niektóre grupy świecą pustkami. Miejmy nadzieję, że impreza nie zostanie odwołana ;)

Dobrze, że opublikowano aktualne listy startowe (początkowo miały się ukazać dopiero 1 grudnia), każdy lubi przejrzeć przed turniejem z kim będzie się mierzył. Zapisy mailowe już od dawna nie są stosowane na turnieju takiej rangi. Zgodnie z komunikatem organizacyjnym Mistrzostw Wielkopolski w szachach szybkich, zgłoszenie mailowe jest  wymogiem startu w tych zawodach.

W końcu od czego jest ChessArbiter i „dodaj zgłoszenie”? Mniej pracy z wpisywaniem danych dla arbitra, większe zainteresowanie turniejem, większa automatyzacja, same plusy takiego rozwiązania.

Maciej Sroczyński
Listopad 21, 2012, 22:02

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy