PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzowie KTS Kalisz 2018/2019. Rozpoczęliśmy nowy sezon 2019/2020


58 zawodników wzięło udział w inauguracyjnym turnieju szachowym o mistrzostwo KTS Kalisz w sezonie 2019/2020. Mistrzami miesiąca zostali Tymon Ochędzan i Filip Podębski. Podsumowaliśmy też sezon 2018/2019 w którym mistrzami klubu szachowego KTS Kalisz zostali:

OPEN
1. Tymon Ochędzan (KTS Kalisz)
2. Jacek Wegner (KTS Kalisz)
3. Paweł Jędraszek (KTS Kalisz)


1. Ewa Barwińska (KTS Kalisz)
2. Zuzanna Jędrzejewska (KTS Kalisz)
3. Diana Franek (KTS Kalisz)

Do lat 12
1. Dawid Gustowski (UKS Dragon Smolice)
2. Mikołaj Janik (KTS Kalisz)
3. Aleks Grubski (KTS Kalisz)

1. Gabriela Zawadzka (KTS Kalisz)
2. Emilia Jeziorska (KTS Kalisz)
3. Antonina Skorupa (KTS Kalisz)

Maciej Sroczyński
Październik 12, 2019, 12:07

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy