PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

MTM Cup 2012 – informacje

W najnowszym 104 numerze Expressu Kaliskiego ukazała się zapowiedź MTM Cup – II Ogólnopolskiego Turnieju Szachów Rodzinnych. Czytaj o turnieju na drugiej stronie.

W dniu dzisiejszym zamykamy listy startowe, chociaż pewnie jeszcze będą małe rotacje wśród zgłoszonych drużyn. Ważne informacje dla uczestników:

  • w przypadku rezygnacji ze startu w turnieju bardzo proszę o pilną informacje telefoniczną (793-733-396) lub mailową (maciej@szachmistrz.pl)
  • uczestnicy powinni być na sali gry w dniu 30 września do godziny 9.30, aby potwierdzić swój udział w turnieju,
  • przy tak ogromnej liczbie startujących będą kłopoty z parkowaniem przy samym II LO w Kaliszu (ul. Szkolna 5), gdzie rozgrywane będą zawody; proszę rozważyć parking przy McDonaldzie, Biedronce, szkole językowej FORUM lub Lidlu, trzeba również zwrócić uwagę, czy nie ma tam żadnych ograniczeń czasowych, (mapa wymienionych punktów w czytaj więcej)
  • około godziny 12.45 planujemy półgodzinną przerwę na słodki poczęstunek,
  • około godziny 16.00 zakończenie turnieju,
  • w dniu 29 września (sobota) będziemy ustawiać salę gry, bardzo proszę rodziców dzieci z naszego klubu o pomoc przy organizacji stolików i krzeseł

MAPA DOJAZDU:


View Larger Map

Maciej Sroczyński
Wrzesień 26, 2012, 23:08

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy